PŘÍRODNÍ SVATBY - NÁŠ SEN!

March 10, 2018

DNESKA VÝJIMEČNĚ NEDĚLÁM REPORT ZE SVATBY, ALE TROCHU SI NASYPU POPEL NA HLAVU A POKUSÍM SE VYSVĚTLIT PÁR VĚCÍ, KTERÉ MĚ TRÁPÍ. 

 

NENÍ TO TAK DLOUHO, KDY JSEM SE POTKALA S KAMARÁDKOU, KTEROU JSEM DLOUHO NEVIDĚLA. ZA TĚCH PÁR LET, CO JSME SE NEVIDĚLY SE Z NÍ STALA MARKEŤAČKA TĚLEM I DUŠÍ, PRACUJE V NADNÁRODNÍ SPOLEČNOSTI A JE V TOM CO DĚLÁ ÚSPĚŠNÁ. ŘEŠILY JSME KROMĚ JINÉHO, ŽE SE BUDE ZANEDLOUHO VDÁVAT A TAKÉ TO, JAK SI VYBÍRALI SVATEBNÍHO FOTOGRAFA. NEJPRVE OSLOVILA NÁS, ALE NAKONEC SI VYBRALA NĚKOHO JINÉHO. 

SLOVO DALO SLOVO, PADLO PÁR SKLENIČEK VÍNA, JÁ JSEM SE OSMĚLILA A PUSTILY JSME SE DO DEBATY, PROČ NAKONEC ZVOLILI S PŘÍTELEM JINÉHO FOTOGRAFA. JAKO HLAVNÍ DŮVOD UVEDLA, ŽE JE VÍC OSLOVILY ŽIVÉ FOTOGRAFIE, KTERÝMI SE PREZENTOVAL NA SVÉM FB PROFILU I NA WEBU. MRKLA JSEM NA TO A JE FAKT, ŽE FOTKY MÁ SUPER. NECÍTÍM ABSOLUTNĚ ŽÁDNOU ZÁŠŤ VŮČI TOMU, ŽE SI VYBRALI NĚKOHO JINÉHO, PROTOŽE PODLE FOTEK JE MOC ŠIKOVNÝ A JEHO PRÁCE MLUVÍ ZA VŠE. ALE VEDLO MĚ TO K PŘEMÝŠLENÍ, CO DĚLÁME ŠPATNĚ, JESTLI NEVOLÍME PRO SVOU PREZENTACI NEVHODNÉ FOTKY ATD.

 

I PŘESTO, ŽE VÍM, ŽE V ARCHIVU MÁME ZE SVATEB TISÍCE FOTEK, NEJEN STYLIZOVANÉ FOCENÍ, TAK DŮVODY, PROČ SI TYTO FOTKY NEDÁVÁME NA WEB NEBO SOCIÁLNÍ SÍTĚ JE NĚKOLIK: 

 

1.) NE VŽDY SI TO NOVOMANŽELÉ PŘEJÍ, ABYCHOM JEJICH FOTKY ZVEŘEJNILI A MY TOTO 100% RESPEKTUJEME

 

2.) NE VŽDY SI TO HOSTÉ PŘEJÍ A TAKÉ ABYCH BYLA UPŘÍMNÁ, PŘIJDE MI TO NEETICKÉ ZVEŘEJŇOVAT FOTKY HOSTŮ BEZ JEJICH SOUHLASU (COŽ JE MOŽNÁ ŠKODA, KDYŽ JIM TO NA NICH SLUŠÍ A NAŠÍ PROPAGACI BY TO POMOHLO) 

 

3.) VŠECHNY SVATBY NEJSOU TAK FUNNY, JAK SI MOŽNÁ MYSLÍTE. PŘEDSTAVA SVATBY JAKO JEDNÉ VELKÉ PÁRTY JE MÝTUS. KAŽDÁ SVATBA MÁ SVÉ KOUZLO, KAŽDÁ SVATBA MÁ SVOU ATMOSFÉRU A NENÍ PODLE NÁS CÍLEM, ABYCHOM DO JEJÍHO PRŮBĚHU JAKKOLIV ZASAHOVALI STYLEM: "TEĎ VŠECHNY DRUŽIČKY DĚLEJTE, ŽE JSTE PŘEKVAPENÉ Z PRSTÝNKU". POKUD SE NA PŘEDSVATEBNÍ SCHŮZCE DOMLUVÍME, ŽE FOTKY TOHOTO STYLU CHCETE, MY VÁM TO PŘÁNÍ RÁDI SPLNÍME, ALE NECHCEME DO PRŮBĚHU SVATBY ZASAHOVAT UMĚLE BEZ VAŠEHO SOUHLASU A PŘÁNÍ. V TOMTO SEHRAJÍ VĚTŠINOU SKVĚLOU ÚLOHU SVATEBNÍ KOORDINÁTOŘI NEBO SVĚDCI. 

 

4.) JE PRO NÁS DALEKO PŘIROZENĚJŠÍ A PŘÍJEMNĚJŠÍ SLEDOVAT DĚNÍ NA SVATBĚ TROCHU S ODSTUPEM A ZACHYCOVAT HLAVNĚ REÁLNÉ SITUACE A EMOCE. KAŽDÝ JSME JINÝ, ALE POKUD BYCHOM TO BRALI Z NAŠEHO OSOBNÍHO POHLEDU, JE TENTO PŘÍSTUP TO, CO BYCHOM MY SAMI CHTĚLI NA VLASTNÍ SVATBĚ - MÍT TO ZACHYCENO OPRAVDOVĚ, TAK JAK TO BYLO, NEŽ TAM MÍT UMĚLÉ PÓZY. 

 

A K ČEMU JSEM SE TO CHTĚLA VLASTNĚ DOSTAT? 

 

CHTĚLI BYCHOM MÍT PŘÍLEŽITOST FOTIT VÍCE PŘÍRODNÍ SVATBY. POKUD NÁS ZNÁTE, TAK VÍTE, ŽE S HONZOU FOTÍME OBA DVA VE VOLNÉM ČASE HLAVNĚ PŘÍRODU, MYSLÍM, ŽE I CELKEM DOBŘE. PROTO BYCHOM BYLI NADŠENÍ, KDYBY TO ŠLO NĚJAK PROPOJIT S FOCENÍM SVATEB. POKUD CHYSTÁTE SVATBU NA HORÁCH, PŘÍRODNÍ SVATBU ČI SVATBU V BOHO STYLU, BUDEME NADŠENÍ! CHCEME ZAČÍT PROPOJOVAT KRAJINNOU FOTOGRAFII SE SVATEBNÍ A MY VĚŘÍME, ŽE TO JDE!  PŘESVĚDČÍME VÁS O TOM TŘEBA PŘI PŘEDSVATEBNÍM FOCENÍ, KTERÉ K TÉTO PŘÍLEŽITOSTI NABÍZÍME ZDARMA. POKUD TEDY PLÁNUJETE PŘÍRODNÍ SVATBU A STÁLE JSTE JEŠTĚ NEVYBRALI FOTOGRAFA, JSME TU PRO VÁS! 

 

P.S. V PŘÍLOZE JSOU FOTKY Z PŘÍRODNÍCH PŘÍPRAV, KTERÉ JSEM FOTILA K JEDNOMU START-UP PROJEKTU NA PODZIM.

 

 

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload