KATKA & ONDRA

May 13, 2019

PRVNÍ LETOŠNÍ JARNÍ SVATBA SE NESLA V DUCHU POHODY. BEZVADNĚ UVOLNĚNÁ ATMOSFÉRA PANOVALA UŽ OD RÁNA, KDY JSEM STRÁVILA PÁR HODIN S NEVĚSTOU U NICH DOMA A PŘIHLÍŽELA LÍČENÍ, PILI JSME KAFE A POVÍDALI. VŠE PROBÍHALO V KLÍDEČKU A VŠICHNI PŘÍTOMNÍ BYLI V DOBRÉ NÁLADĚ. NÁSLEDOVAL PŘESUN DO UHŘÍNĚVSI, PŘI KTERÉM JSEM SE TROCHU ZAPOTILA, PROTOŽE JSEM ZŮSTALA ASI 20 MINUT UVĚZNĚNÁ VE STRAHOVSKÉM TUNELU. S HRŮZOU V OČÍCH, ŽE NESTIHNU OBŘAD, JSEM POTOM SPĚCHALA K ŽENICHOVI DO UHŘÍNĚVSI – NEBUDU VÁM NIC NALHÁVAT, OČEKÁVÁM KAŽDÝM DNEM POKUTU ZA RYCHLOU JÍZDU :-D

 

UHŘÍNĚVSKÁ OBŘADNÍ SÍŇ PRASKALA VE ŠVECH, ANI JSEM NEVĚŘILA, ŽE SE TAM VEŠLO TOLIK LIDÍ. OBŘAD VEDL ZKUŠNÝ MÍSTNÍ RADNÍ. NOVOMANŽELÉ, RODINA I PŘÁTELÉ URČITĚ OCENILI, ŽE BYL PROJEV LIDSKÝ, ALE NEPŘÍLIŠ PATETICKÝ, COŽ SE K ONDROVI S KATKOU HODILO. PO OBŘADU NASTALO FOTOGRAFOVÁNÍ SKUPINEK V PROSTORU PŘED RADNICÍ, ZATÍMCO OSTATNÍ POPÍJELI A BAVILI SE. I PŘESTO, ŽE JEŠTĚ NIC NEKVETLO, JSME VYMYSLELI FAJN MÍSTO NA FOCENÍ, ŽE TO NA FOTKÁCH PŮSOBÍ JAK V LÉTĚ, TAK JSEM Z TOHO MĚLA RADOST.

 

ONDRA – MILOVNÍK ZNAČKY TATRA, ZAŘÍDIL I PŘÍJEZD VETERÁNA, NALEŠTĚNÉ TATRY 603. V TU CHVÍLI PŘÍTOMNÍ MUŽI UPOZADILI SVÉ PARTNERKY A ŠLI OBDIVOVAT TUHLE KRÁSKU.POTÉ SE VŠICHNI VE SVATEBNÍ KOLONĚ PŘESUNULI DO PIVOVARU KÁCOV. NEJBLIŽŠÍ RODINA USEDLA KE SPOLEČNÉMU OBĚDU A OSTATNÍ SE VYDALI NA PRŮZKUM MÍSTNÍHO PIVOVARU, COŽ BYLO SKVĚLÉ ZPESTŘENÍ NEDĚLNÍHO ODPOLEDNE. PROHLÍDKA PIVOVARU BYLA ZAKONČENÁ VE SKLEPENÍ OCHUTNÁVKOU MÍSTNÍHO PIVA – HUBERTUS A NA HOSTECH BYLO VIDĚT, ŽE PIVKO VŠEM PŘIŠLO VHOD.NEVĚSTA MI RÁNO ŘÍKALA, ŽE VEČER JIM BĚHEM ZÁBAVY BUDE HRÁT ORCHESTR. MYSLELA JSEM SI, ŽE PŘEHÁNÍ A ŽE TAM KLASICKY BUDE MAXIMÁLNĚ PÁR HUDEBNÍKŮ. O TO VĚTŠÍ PŘEKVAPENÍ BYLO, KDYŽ SE TAM V PODVEČER OPRAVDU ZAČAL PŘIPRAVOVAT K VÝKONU ASI DVACETIČLENNÝ ORCHESTR ČZU. HRÁLI FANTASTICKY, MĚLI TO DOKONALE SLADĚNÉ.

 

KATKA S ONDROU ČASTO CHODÍ TANČIT, TAKŽE PRVNÍ TANEC NOVOMANŽELŮ BYL FAKT NA ÚROVNI. BYLO VIDĚT, ŽE TO NEDĚLAJÍ POPRVÉ. NA PARKETU SE PAK VYSTŘÍDALI VŠICHNI PŘÍBUZNÍ A NAKONEC TO ROZBALILI I OSTATNÍ HOSTÉ. PŘEKVAPENÍM PRO HOSTY BYL KOLEM 10 VEČER VELKOLEPÝ OHŇOSTROJ, NA KTERÝ SE PŘIJELO PODÍVAT I PLNO LIDÍ Z KÁCOVA. CELÝM DNEM OPRAVDU PROSTUPOVALA NAPROSTÁ POHODA, ŽÁDNÝ STRES ANI PEVNĚ STANOVENÝ HARMONOGRAM. BYLO TO BEZVA, TAKŽE KATKO A ONDRO, AŤ VÁS TAKOVÁ POHODA PROVÁZÍ CELÝM ŽIVOTEM! JSEM RÁDA, ŽE JSEM MOHLA BÝT U TOHO, KDYŽ JSTE SI ŘÍKALI SVÉ ANO.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

  

 

 

 

 

 

  

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload